Atribuită
Cumpărare directă
VATA MINERALA PLE 50MM 4.8MP 4.000 54.6218 218.49 USA STRUGURE FARA CENUSAR 1.000 41.1765 41.18 SARMA NEAGRA DIFERITE MARIMI 4.000 4.6218 18.49 SACI MENAJ 240LT 4.000 9.2437 36.97 PORTITA MICA FUM 1.000 8.4034 8.40 PLITA SOBA MICA CU RAMA L622-l540 1.000 167.2269 167.23 OTEL LAT(PLATBANT) 30X3 1.000 15.9664 15.97 OSB 10 MM 9.000 46.2185 415.97 NEGRESA PG. 3.5-35MM 4.000 3.3613 13.45 MATERIAL CERAMIC NECONCASAT CARAMIDA GROASA 35.000 1.3445 47.06 MATERIAL CERAMIC NECONCASAT CARAMIDA GROASA 65.000 1.3445 87.39 HZ 3.5X55 NEGRESE 2.000 3.3613 6.72 FOLIE NATUR 14.500 9.2437 134.03 ELEMENT COS 250X250X330-FI 180 3.000 10.0840 30.25 CUIE CONSTRUCTII DIFERITE MARIMI 2.000 4.6218 9.24 CUIE CONSTRUCTII DIFERITE MARIMI 5.000 4.6218 23.11 CM 11 2.000 26.8908 53.78
- Număr anunț
- DA25433920
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
- Furnizor / câștigător
- DORU TERM-INSTAL SRL (CUI 20962514)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.327,73 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.