Atribuită Cumpărare directă

Evaluarea propunerii financiare si tehnice, - raspunsuri la solicitarile de clarificari, - elaborarea de solicitari de clarificari, in conformitate cu normativele tehnice, legislatia in vigoare si documentatia de atribuire

Număr anunț
DA25442186
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
EUCONS BIZ SRL (CUI 35862319)
Cod CPV
71621000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat