Atribuită
Cumpărare directă
extern de prevenire si protectie, conform Legii nr.319/2006 si legislatiei specifice in domeniul apararii impotriva incendiilor. Contractul se va încheia initial pentru o periadă de 8 luni începând cu luna mai 2020 și pană la data de 31.12.2020cu posibilitatea de prelungire prin Act Adițional, pe o perioada de 4 luni conform art. 165 alin.(1) din HG 395/2016, astfel încât valoarea contractului se poate suplimenta pentru perioada 01.01.2021 - 30.04.2021 cu acelasi tarif lunar 250 lei/lună x 4 luni = 1.000,00 lei fără TVA.
- Număr anunț
- DA25435598
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A MONUMENTELOR ISTORICE (CUI 33027827)
- Furnizor / câștigător
- RAISA STYLE SRL (CUI 15946075)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.