Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI GENERALE Tip aparat Lada frigorifica Volum net total (l) 360 Clasa de eficienta energetica A+ Volum net congelator (l) 360 Volum brut total (l) 374 Consum energetic (kWh/an) 303 CONGELATOR Capacitate de congelare (kg/24 h) 18 DESIGN Culoare Alb Deschidere standard Vertical Maner Orizontal integrat Dimensiuni (IxLxA cm) 86 x 128.5 x 72.5 Iluminare interioara Da FUNCTII SI SIGURANTA Sistem antibacterian Da Altele Yala ACCESORII Altele 2 cosuri metalice Tava separatoare DETALII TEHNICE Numar de compresoare 1 Clasa climatica SN-T Autonomie (fara curent) 36 ore Nivel de zgomot (dB) 44 Greutate (Kg): 49 O40+ Garantie: 24 luni f01-f09-f02
- Număr anunț
- DA25436159
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 37414200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.674 RON
- Valoare atribuită
- 7.674 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.