Atribuită Cumpărare directă

Protect Standard nu conţine cauciuc natural din latex şi nici colofoniu, prevazut cu manşete lungi tricotate elastice tratat antistatic, contine prosoape de hartie, recomandat in procedurile chirurgicale cu durată moderată cu cantităţi mici de fluide Mod de ambalare: 32 buc/ cutie

Număr anunț
DA25436315
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.940 RON
Valoare atribuită
2.940 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940 RON

din 2.940 RON estimat