Atribuită Cumpărare directă

ungicid sistemic cu spectru larg de acţiune. TOPSIN® 500 SC conţine 500 g tiofanat-metil/litru, se prezintă sub formă de suspensie concentrată, fină, omogenă, de culoare alb - gri, cu tendinţă de depunere în timp, dar cu o bună capacitate de revenire în sistem omogen. TOPSIN® 500 SC are acţiune fungicidă, de contact şi sistemică, fiind absorbit de plante prin frunze şi rădăcini, având un foarte bun efect preventiv şi curativ faţă de un spectru larg de agenţi fitopatogeni care provoacă boli ale plantelor, cu infecţie de suprafaţăşi sistemică

Număr anunț
DA25450700
Autoritate contractantă
statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI 9179830)
Furnizor / câștigător
PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
Cod CPV
24457000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.730 RON
Valoare atribuită
2.730 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.730 RON

din 2.730 RON estimat