Atribuită Cumpărare directă

examen medical la angajare,de adaptare,periodic(examen clinic,EKG,glicemie,examen psihologic,examen oftalmologic,eliberare fisa de aptitudini), la reluarea activitatii,supraveghere speciala si promovarea sanatatii angajatilor,intocmirea raportului anual,autorizare opersoane responsabile prim ajutor

Număr anunț
DA25455027
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BRAILA (CUI 13604416)
Furnizor / câștigător
CLINICAL MEDMUN SRL (CUI 32053453)
Cod CPV
85100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.560 RON
Valoare atribuită
2.560 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.560 RON

din 2.560 RON estimat