Atribuită Cumpărare directă

Proces verbal, format A4, 3 exemplare hartie autocopiativa alb/roz/verde, 50 seturi/carnet, tipar fata-verso negru, perfor la cotor, coperta duplex. Dispozitie de plata / incasare casierie A6FV, carnet 100file, 60g/mp, 14-3-3 A6

Număr anunț
DA25478722
Autoritate contractantă
COMUNA RASOVA (CUI 4514675)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,29 RON
Valoare atribuită
118,29 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,29 RON

din 118,29 RON estimat