Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Laser HP Laserjet PRO MFP M479FDW, A4, color, Fax, Retea, Wi-Fi, Duplex, ADF

Număr anunț
DA25444835
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.804,44 RON
Valoare atribuită
1.804,44 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.804,44 RON

din 1.804,44 RON estimat