Atribuită Cumpărare directă

AC DORESTE ACHIZITIA DE SISTEME SI DISPOZITIVE PENTRU SUPRAVEGHERE SI DE SECURUTATE STADALE SI MONTAREA LOR - 14 BUC CAMERE DE EXTERIOR , 1 CAMERA DE INTERIOR , 4 DVR SI MATERIALE AUXILIARE

Număr anunț
DA25456972
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Individuala Purcaru Ionel (CUI 27282752)
Cod CPV
35120000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.891 RON
Valoare atribuită
16.891 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.891 RON

din 16.891 RON estimat