Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire set filtre Hepa H14 + filtru preliminar de praf F5 si tub UV de 30 W pentru hota bacteriologica cu flux vertical laminar, clasa II A, model HFV 1200 (incluzand deplasarea la sediul beneficiarului, echipamentul de protectie aferent, reglajele corespunzatoare) . mai putin

Număr anunț
DA25450366
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA SRL (CUI 6043132)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.760 RON
Valoare atribuită
7.760 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.760 RON

din 7.760 RON estimat