Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb conform comenzii nr. 704462, 704463, 704466, 704464, 704465 din 29.03.2020

Număr anunț
DA25452775
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.936,98 RON
Valoare atribuită
1.936,98 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.936,98 RON

din 1.936,98 RON estimat