Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT LICHID PENTRU VASE IVY bidon 5 litri AROME: MAR, LAMAIE MOD DE AMBALARE: PET 5L - 9.42 LEI/ BUC Un produs cu eficacitate sporita în îndepartarea grasimilor de pe obiectele casnice. PH-ul este neutru

Număr anunț
DA25465210
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,72 RON
Valoare atribuită
150,72 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,72 RON

din 150,72 RON estimat