Atribuită Cumpărare directă

Denumire produs : OxidIce Air b Arie de aplicare : dezinfectia prin nebulizare a suprafetelor si a aeromicroflorei depuse pe suprafetele din unitati sanitare Domeniu de utilizare: Unitati medicale (sali de operatie, sali de tratament, saloane cu bolvani, sali de nastere etc.) Mod de utilizare : prin nebulizare Cantitata : 4ml/m3 , timp de actiune 15 minute Solutie gata de utilizat. Substanta activa : peroxid de hidrogen Spectru : bactericid, fungicid, micobactericid, virucid si sporicid conform SR EN 14885/2015. Producator L.C. Pliwa - Germania Avizat ca biocid de Comisia Nationala pentru Produse Biocide. va rog mult ACHIZITIA IN SICAP TINE LOC DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA25446933
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat