Atribuită Cumpărare directă

Casetele de testare COVID-19 IgG / IgM (WB/S/P) reprezinta o metoda imuno-cromatografica foarte rapida (10 minute) pentru detectarea calitativă a anticorpilor IgG și IgM la SARS-CoV-2 din sânge integral, ser sau plasmă de origine umană, ca ajutor în diagnosticarea infecțiilor primare și secundare cu coronavirus (SARS-COV-2; 2019-nCoV). Testul are marcaj CE, IVD si are o acuratete excelenta (99,6% IgG; 97,8% IgM) Ambalare: cutie cu 25 de teste ambalate individual, 25 pipete, solutie tampon (in sticluta picuratoare), instructiuni de folosire; Se vinde numai la cutie completa cu 25 de teste! Produsele sunt in tranzit, cu livrare dupa data de 13 Aprilie 2020.

Număr anunț
DA25459170
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.840 RON
Valoare atribuită
3.840 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.840 RON

din 3.840 RON estimat