Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste achizitionarea urmatoarelor servicii: - 3 abonamente nelimitat voce si sms national respectiv 250-300 minute international UE, minim 12 GB trafic internet national si roaming SEE; - 7 abonamente nelimitat voce si sms national respectiv 250-300 minute international UE, 8-10 GB trafic internet national si roaming SEE; - 117 abonamente nelimitat voce si sms national/roaming respectiv 5 GB trafic internet national; - 2 bucati modem USB 3G cu abonament de 20-25 GB trafic internet national. Se va incheia contract pe o perioada de 8 luni, respectiv 01.05.2020-31.12.2020.

Număr anunț
DA25480180
Autoritate contractantă
Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale (CUI 13533790)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.987,12 RON
Valoare atribuită
56.987,12 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.987,12 RON

din 56.987,12 RON estimat