Atribuită Cumpărare directă

1.Drum Unit pt RICOH SP3610SF 4,00 -181.40 2.Drum Unit BROTHER HL5340 DR-3200 1,00 -527.72 3.Cartus Imprimanta RICOH SP3610SF 407340 2,00 -240.39 4.Cartus BROTHER HL5340 TN-3230 3000K 1,00 -280.38 5.Cartus RICOH MP C2003 CYAN 1,00 -287.54 6.Cartus RICOH MP C2003 YELLOW 1,00 -287.54 7.Cartus RICOH MP C2003 MAGENTA 1,00 -287.54 Total ron fara TVA

Număr anunț
DA25451328
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.877,10 RON
Valoare atribuită
2.877,10 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.877,10 RON

din 2.877,10 RON estimat