Atribuită Cumpărare directă

Servicii intretinere si reparatii sistem de injectare substanta de contrast computer tomograf, Medrad model Salient. Contract de prestari servicii lunare incheiat pentru 8 luni (incepere la data de 01.05.2020) cu posibilitatea de prelungire prin act aditional la contract cu 4 luni in anul 2021.

Număr anunț
DA25460424
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
50420000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.633,28 RON
Valoare atribuită
4.633,28 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.633,28 RON

din 4.633,28 RON estimat