Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale comunicatii pentru UM 01837 MK conform anunt ADV1140023, oferta SMD2428/09.04.2020. 1 Cablu J-Y 4x2x0,8 = 500 ml ; 2 Cablu UTP/FTP CAT 7E = 1000 ml ; 3 Mufa RJ 45 = 50 buc ; 4 Priza aplicata IPS 65 simpla = 15 buc ; 5 Conector derivatie tip W ago 5 fire (pana la 2,5 mm) = 10 buc ; 6 Conector derivatie tip W ago 3 fire (pana la 2,5 mm) = 20 buc ;
- Număr anunț
- DA25489632
- Autoritate contractantă
- U.M. 01837 Mihail Kogalniceanu (CUI 41412130)
- Furnizor / câștigător
- SMD PLUS TECHNOLOGY SRL (CUI 32347157)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.171 RON
- Valoare atribuită
- 3.171 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.