Atribuită Cumpărare directă

-SACI CADAVRE U.F impermeabili din polietilena NEAGRA, pentru ADULTI.grosi,pentru transportul cadavrelor umane ( rezista pana la 200kg), cu fermoar 2 cursoare,manusi,bratara identificare si buzunar pt documente. Accesorii: ,bratara si manusi UF din polietilena. 900x2100x0.14-0.14.-0.15mm ................................................38.00 lei/buc

Număr anunț
DA25479807
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
Cod CPV
33940000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat