Atribuită Cumpărare directă

Servicii de demontare, montare pompa de circulatie WILO Yonos si punere in functiune conform anunt ADV mr. 1139767

Număr anunț
DA25458600
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
IDMS CENTRAL SRL (CUI 26117960)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.473,32 RON
Valoare atribuită
6.473,32 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.473,32 RON

din 6.473,32 RON estimat