Atribuită Cumpărare directă

Pentru birourile unde se lucrează cu publicul - dimensiune 90x90cm - material plexiglass transparent - prevăzut cu un orificiu în partea de jos pentru predare documente -se montează/demontează cu uşurinţă pe birou fiind necesară aplicarea unei benzi dublu adezive. Fara costuri de transport. Produsele se vor livra cu benzi duble adezive.

Număr anunț
DA25446497
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BRAILA (CUI 4205637)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
Cod CPV
34928100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.495 RON
Valoare atribuită
2.495 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.495 RON

din 2.495 RON estimat