Atribuită Cumpărare directă

PIPERACILLIN/TAZOBACTAM,ADDAMEL, LINEZOLID KABI 2 mg/ml - 300ml, SOLUVIT N, FRESUBIN INTENSIVE

Număr anunț
DA25463540
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.401,37 RON
Valoare atribuită
6.401,37 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.401,37 RON

din 6.401,37 RON estimat