Atribuită
Cumpărare directă
Spliter TV cu 1 intrare si 3 iesiri, Spliter TV 3 iesiri, splitter TV 3 iesiri, Spliter 3 iesiri Spliter TV cu 1 intrare si 2 iesiri, Spliter TV 3 iesiri, splitter TV 3 iesiri Spliter 3 iesiri Impedance: 75 Ohm 5-40 MHz: 6.0 dB 40-450 MHz: 5.7 dB 470-1000 MHz: 6.8 dB 5-40 MHz: 20 dB 40-450 MHz: 24 dB 470-1000 MHz: 22 dB 20 dB 23 dB Transport gratuit pentru minim 10 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. mvr 362, Mufa TV tata plastic mvr030l, Cablu coaxial RG6 trishield rola 305m Alien RG6-Tri shielded 1.02CCS +4.6FPE+AL bonded +96*0.12CCA+AL+7.0PVC Transport gratuit. MVR164/195Cablu coaxial RG6 trishield rola 305m Alien
- Număr anunț
- DA25466180
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385,66 RON
- Valoare atribuită
- 385,66 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.