Atribuită
Cumpărare directă
PANOU DE INFORMARE 60x90cm, inscriptionat la cerere, DIN MATERIAL PVC, REZISTENT LA EXTERIOR MINIM 2 ANI, IMPRIMAT CU VOPSEA UV, DIMENSIUNI DE 60/90 CM, IN VEDEREA INFORMARII PIBLICULUI CU PRIVIRE LA ELABORAREA PLANULUI URBANISTIC ZONAL PARCELARE TEREN IN VEDERA CONSTRUIRII LOCUINTE INDIVIDUALE SAT PESTISU MARE, FN, JUD. HUNEDOARA
- Număr anunț
- DA25461509
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
- Cod CPV
- 35261000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,84 RON
- Valoare atribuită
- 100,84 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.