Atribuită
Cumpărare directă
Piese motounelte Stihl: 1-Disc de fierastrau circular 200-44, dinti lance 20mm,6 40007134200,6bucx123.53=741.18 2-Cutit desis 300-3,41197134100,6bucx115.13=690.78 3-Colt 1/4 11 PM3 (lant ht103),l-3670,32bucx1.60=51.20 4-Colt 3/8 13 RS (lant MS211),L-3617,25bucx1.85=46.25 5-Colt 3/8 16 RSC (lant MS360),L-3621,30bucx2.10=63.00 6-Sina 40 cm 3/8 16,30030005213,1bucx152.94=152.94 7-Sina 30cm 1.1 ¼,30050083405,1bucx100.84=100.84 8-Pila rotunda 5.2 * 200 mm,56057725206,6bucx6.30=37.80 9-Pila rotunda 4.0 * 200 mm,56057724006,6bucx6.30=37.80 10-Ulei amestec 1L 7020200HP10,14bucx26.05=364.70 11-Ulei 1l HP Ultra 07813198061,12bucx93.28=1119.36 12-Ulei lant forest 1L,70205160000,10bucx9.66=96.60 Total (lei fara TVA) 3502.45
- Număr anunț
- DA25466630
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.502,45 RON
- Valoare atribuită
- 3.502,45 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.