Atribuită Cumpărare directă

Cel mai stiut ziar, Rasunetul, este primul cotidian din viata judetului Bistrita-Nasaud. Aparem zilnic, de marti pâna sâmbata ( 5 aparitii pe saptamâna), în 12 pagini, din care 4 color. Conform datelor oficiale de la Posta Româna si difuzorii de presa suntem cel mai vândut ziar din judet. Profilul publicatiei noastre este unul de informare generala, cu materiale din domeniul administrativ, social, economic, cultural, politic, spor

Număr anunț
DA25471344
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Furnizor / câștigător
RASUNETUL MEDIA S.R.L. (CUI 42110009)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,20 RON
Valoare atribuită
200,20 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,20 RON

din 200,20 RON estimat