Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto la 10 autovehicule conform ofertei inregistrate cu nr. 2690027/09.04.2020

Număr anunț
DA25471654
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.172,93 RON
Valoare atribuită
2.172,93 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.172,93 RON

din 2.172,93 RON estimat