Atribuită Cumpărare directă

BLOCAJ PARCARE MARE 450X550 17 120,17 GHIVECI CERAMIC 34X35CM LC14.021.34.1 22 75,55 FORSYTHIA H80CM 7 16,08 THUJA OCCIDENTALIS DANICA D17CM 13 17,56

Număr anunț
DA25467998
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
704,42 RON
Valoare atribuită
704,42 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

704,42 RON

din 704,42 RON estimat