Atribuită Cumpărare directă

produs cantaribil

Număr anunț
DA25479685
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ELENA DOAMNA FOCSANI (CUI 4410542)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI 8017008)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,04 RON
Valoare atribuită
176,04 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,04 RON

din 176,04 RON estimat