Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de articole de echipament specific politiei militare. Catuse cu port - 54 buc si Baston reflectorizant - 110 buc.

Număr anunț
DA25488235
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
31518220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.022,60 RON
Valoare atribuită
14.022,60 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.022,60 RON

din 14.022,60 RON estimat