Atribuită Cumpărare directă

transport deseuri colectate din diverse ouncte din UAT Vadu Pasii de la 0km la 10km tarif = 100 RON/ora

Număr anunț
DA25477603
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
COM BM SRL (CUI 6653092)
Cod CPV
60180000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat