Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 40 cutii manusi examinare necesare pentru salariatii DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, factura Transportul este inclus in pret

Număr anunț
DA25488045
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat