Atribuită Cumpărare directă

service centrala Telefonica Hipath 3750- conform contract valabil din 01.05.2020-31.12.2020.PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA.

Număr anunț
DA25467587
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
MARITEL SRL (CUI 2395071)
Cod CPV
50334110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.416 RON
Valoare atribuită
3.416 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.416 RON

din 3.416 RON estimat