Atribuită Cumpărare directă

Conform specificatiilor tehnice și condițiilor din Caietul de sarcini atasat anuntului de publicitate: ADV1136208/16.03.2020

Număr anunț
DA25492163
Autoritate contractantă
COMUNA MICLESTI (CUI 3337605)
Furnizor / câștigător
TRUST INDUSTRIAL MOLDOVA SRL (CUI 33833007)
Cod CPV
45213140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342.189,67 RON
Valoare atribuită
342.189,67 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
20.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342.189,67 RON

din 342.189,67 RON estimat