Atribuită
Cumpărare directă
VANDOREN A5S+ V16 ALTO SAX MUSTIUC - 1 BUC mustiuc pentru saxofon alto (Mib) deschizatura: 1/100mm: 188 medium long facing tipul camerei: mica (small) + imbunatatita pentru un sunet mai cald fata de modelul vechi A5S USA MEYER BA-2 M6M - 1 BUC mustiuc pentru saxofon alto dimensiune interioara medie deschiderea la varf: 6 include capac si bratara BACH 351 1E - 1 BUC mustiuc trompeta numarul 1E ideal pentru trompete sopran sau picollo sunet foarte bun raspuns ferm in special la notele acute argintat g711012
- Număr anunț
- DA25480389
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.586 RON
- Valoare atribuită
- 1.586 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.