Atribuită Cumpărare directă

(A.R.F.) în cadrul proiectului POIM 2014+ 125887 (Contract de finantare nr. 26-RUIC 77/16.01.2019). Asigurarea de tip CASCO trebuie sa includa: acoperirea tuturor daunelor în caz de coliziune, ciocnire, lovire, zgariere, rasturnare, cadere a autovehiculului, vandalism, furt si asistenta rutiera. Autovehiculele pentru care se solicita polite de tip CASCO: DACIA DUSTER COMFORT TCE 150 GPF - 2 buc. (conform CIV atasate). Valabilitate polite: 12 luni de la data emiterii.

Număr anunț
DA25491562
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.R.L. (CUI 41293315)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.222 RON
Valoare atribuită
2.222 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.222 RON

din 2.222 RON estimat