Atribuită
Cumpărare directă
Snur ecuson cu carabina, 100 buc/set - descriere produs Snur pentru ecuson realizat din poliester Prinderea ecusonului se face cu ajutorul carabinei Prevazut cu sistem metalic acoperit cu folie albastra care sa mentina carabina si ecusonul in pozitie fixa Culori disponibile: negru, albastru, rosu corai Comandati snur ecuson cu carabina prin magazinul online Office Direct! Ambalare: 100 buc/set
- Număr anunț
- DA25480241
- Autoritate contractantă
- statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI 9179830)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 35123400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,04 RON
- Valoare atribuită
- 126,04 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.