Atribuită Cumpărare directă

5kg lamai 50kg varza 1000kg cartofi 100kg ceapa 150kg mere 100kg morcovi 20kg telina 100legaturi verdeata

Număr anunț
DA25472891
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
MEGA TRADING XXI SRL (CUI 17037659)
Cod CPV
03221410-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.390 RON
Valoare atribuită
4.390 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.390 RON

din 4.390 RON estimat