Atribuită Cumpărare directă

Odorizant WC bazin Sano Blue 150g - 19 bucati.- reprezentand diferenta cantitativa, respectiv financiara, aferenta codului de achizitie: DA25492810, numar de referinta: 07, dintre descriere produs si repere achizitionate.

Număr anunț
DA25493992
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DANDIROS COM S.R.L. (CUI 32732691)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,30 RON
Valoare atribuită
222,30 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,30 RON

din 222,30 RON estimat