Atribuită Cumpărare directă

PIPERACILLIN/TAZOBACTAM KABI 2g/0,25g -pulbere pentru solutie injectabila/perfuzabila

Număr anunț
DA25478256
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33650000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.345,80 RON
Valoare atribuită
1.345,80 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.345,80 RON

din 1.345,80 RON estimat