Atribuită Cumpărare directă

SET VENTILATIE ADULT 10 BUC MP01657 ACUMULATORI INTERNI 8421988 13 BUC FILTRE PRAF 8415978 & 8412384 13 BUC + 26 BUC PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25485697
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.148 RON
Valoare atribuită
12.148 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.148 RON

din 12.148 RON estimat