Atribuită Cumpărare directă

BOILER ELECTRIC 15L ELDOMAQU RFT SET PRINDERE VAS WC ARGINTIU

Număr anunț
DA25493093
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
42161000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
343,69 RON
Valoare atribuită
343,69 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
17.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,69 RON

din 343,69 RON estimat