Atribuită
Cumpărare directă
1.Panou despartitor 2 bucX3426.89 ron---------6853.78 ron 2.Modificat usa 1 bucX336.13 ron-------------------336.13 ron 3.Panou despartitor balcon 1 bucX630.25 ron---630.25 ron 4.Despartitor glisant 1 bucX2352.94 ron----------2352.94 ron 5.Panou despartitor rigips 1 bucX588.23 ron----588.23 ron 6.Reglaj usi 1bucX1008.40 ron------------------------1008.40 ron.
- Număr anunț
- DA25471396
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
- Furnizor / câștigător
- GEO BEST S.R.L. (CUI 17132162)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.769,73 RON
- Valoare atribuită
- 11.769,73 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.