Atribuită Cumpărare directă

BUJIE, RELEU BUJII, SPRAY DEGRIPANT ,CURATITOR FRANE, TESTARE, D/R GALERIE ADMISISE, D/M RAMPA INJECTOARE, INLOCUIT RELEU BUJII, INLOCUIT BUJII

Număr anunț
DA25493413
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PARAVA (CUI 29236329)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.141,39 RON
Valoare atribuită
1.141,39 RON
Data publicării
17.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.141,39 RON

din 1.141,39 RON estimat