Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: HARTIE A 4 TOP 150 x 11,69 CAPSE 24/6 CUT 60 x0,89 PIX ALBASTRU BUC 100 0,49 CORECTOR banda BUC 10 x 3,9 CAIET STUDENT DICTANDO BUC 10 1,95 CAIET STUDENT MATEMATICA BUC 10 1,95

Număr anunț
DA25481098
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.933,90 RON
Valoare atribuită
1.933,90 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933,90 RON

din 1.933,90 RON estimat