Atribuită Cumpărare directă

PANOU INFORMARE 60x90cm, inscriptionat la cerere, GROSIME 4MM, REZISTENT LA EXTERIOR 2 ANI, DIN MATERIAL PVC, IMPRIMAT CU VOPSEA UV, IN VEDEREA INFORMARII PUBLICULUI9 CU PRIVIRE LA ELABORAREA PLANULUI URBANISTIC DE DETALIU SPALATORIE SELF SERVICE, BDUL MIHAI VITEAZU,, NR.12, LOC HUNEDOARA, JUD HD

Număr anunț
DA25461269
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
35261000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat