Atribuită
Cumpărare directă
29 Abonamente cu urmatoarele caracteristici : 18 Sim-uri Trafic de date national la viteza 4G - NELIMITAT Trafic de date Roaming SEE 4G - 8.57 GB Bonus: Minute si SMS national si Roaming SEE - NELIMITAT Minute pentru apeluri internationale catre retele fixe si mobile din Zonele 1 si 2 - NELIMITAT Solutia include: - 20 Tablete HUAWEI MediaPad T3 10, 4G, Space Gray, 32 GB, 2GB RAM; - 1x Apple iPad 10.2'' (2019), 32GB, Cellular; 11 Sim-uri: conexiune back-up internet: Caracteristici principale: Trafic de date national la viteza 4G - NELIMITAT 6 Luni abonament gratuit Router 4G *beneficiile incluse in SEE (Grupa 0) sunt valabile pentru utilizatorii care nu se incadreaza in profilul de consum preponderent in SEE (>50% din timp petrecut in SEE si >50% din beneficiile lunare consumate in SEE); pentru utilizatorii cu consum preponderent in roaming SEE (Grupa 0), ulterior notificarii scrise din partea Telekom pentru inregistrarea unui astfel de tip de utilizare, se vor aplica tarife suplimentare; Pret total pachet 11258.4 euro faraTVA 1 EURO = 4.8345 Lei
- Număr anunț
- DA25488311
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.428,73 RON
- Valoare atribuită
- 54.428,73 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.