Atribuită
Cumpărare directă
MOTOCOASA PROFESIONALA CU MOTOR KAWASAKI 3CP, CILINDREE - 53.2 cm3; CUPLU MAXIM-3Nm/5000rpm,TURATIE MAXIMA MOTOR - 12 500; TURATIE MAXIMA LA AX - 10 000; TURATIE DE MERS IN GOL - 2 850 ; greutate motocoasa 7.5Kg, Greutate motor 4.5 Kg APRINDERE ELECTRONICA ; CARBURATOR CU COMPENSATOR SI DIAFRAGMA; CARBURATOR CU POMPA DE AMORSARE; LUNGIME ARBORE MOTOR - 1 500 mm; ECHIPATA CU SISTEM DE TAIERE CU FIR(AUTO CUT) SI CUTIT 3 pale(iarba si stuf), GARANTIE 2 ANI, FARA LIMITA ORE DE FUNCTIONARE. Prezentare video aici : https://www.youtube.com/watch?v=1WjiDRF8CxU
- Număr anunț
- DA25462445
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 16310000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.184,88 RON
- Valoare atribuită
- 22.184,88 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.