Atribuită Cumpărare directă

Prosoape rola 800 foi, 2 straturi 50 13.65 Detergent pardoseala 5l 2 20 Odorizant toaleta Bref Blue Aktiv 20 5.3 Saci menajeri 240l, 10buc/set 50 11.25 Lavete universale 3buc/set 5 1.8 Lavete umede 3buc/set 5 3.2 Sapun lichid 400ml Teo 10 5.78.

Număr anunț
DA25424518
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI 2503378)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.473,80 RON
Valoare atribuită
1.473,80 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.473,80 RON

din 1.473,80 RON estimat